Spector CNE

Automātiski dokumentē un arhivē darbinieku veiktās darbības ar datoriem un Internetā

Automātiski dokumentē un arhivē darbinieku veiktās darbības ar datoriem un Internetā


Spector CNE ir pasaules vadošā datoru un Interneta uzraudzības programmatūra. Spector CNE ir izstrādāta, lai sniegtu uzņēmumiem pilnīgu un precīzu informāciju par visu to darbinieku veiktajām darbībām ar datoriem un Internetā. Spector CNE būtiski samazinās vai pilnīgi novērsīs ar neatļautu lietošanu saistītas problēmas. Ja jums ir precīzi jāzina, ko jūsu darbinieki dara Internetā, jums vajadzīga programma Spector CNE.

Spector CNE palīdzēs jūsu uzņēmumam:

 

-UN VĒL-
  • Veikt darbinieku produktivitātes un datora lietošanas prasmju novērošanu.
  • Iegūt pierādījumus apsūdzību apstiprināšanai.
  • Samazināt drošības pārkāpumus.
  • Atklāt uzņēmuma resursu nelegālu vai neētisku izmantošanu.
  • Ierobežot juridisko atbildību (ieskaitot dzimuma un rasu diskrimināciju).
  • Realizēt jūsu datora un Interneta lietošanas noteikumus.

 
Spector CNE ļauj jums konfigurēt, ierakstīt un pārskatīt Internetā un ar datoriem veiktās darbības visā jūsu tīklā. Ar Spector CNE jums tiks nodrošināta pilnīga informācija par visām nosūtītajām un saņemtajām e-pasta vēstulēm, čata sarunām un tūlītējiem ziņojumiem, apmeklētajām Interneta lapām, taustiņsitieniem un palaistajām programmām – kā arī vizuāls pārskats ar periodiskiem ekrāna momentuzņēmumiem.

Spector CNE ir vienkāršākā un visaptverošākā metode, lai ierakstītu, arhivētu un pārskatītu visas ar datoru un Internetā veiktās darbības jūsu uzņēmumā.
 
 
Spector CNE četri komponenti
Spector CNE sastāvā ir četri komponenti, kas viens otru papildina, lai sniegtu visaptverošu uzraudzības un novērošanas risinājumu:

  

 

 

Ierakstītājs
Spector CNE pamata komponents ir ierakstītājs. Ierakstītājs automātiski ieraksta visas ar datoru un Internetā veiktās darbības – to vidū: saņemtās un nosūtītās e-pasta vēstules, tādus Interneta pasta pakalpojumus kā Hotmail, Yahoo Mail u.c., apmeklētās web lapas, čata sarunas un tūlītējos ziņojumus, taustiņsitienus un izmantotās programmas – kā arī pastāvīgi veic datora ekrāna momentuzņēmumus (līdzīgi novērošanas videosistēmai).

Ierakstītājs tiek attālināti instalēts un vadīts jūsu klientdatoros Windows tīklā.

Vadības centrs
Ar vadības centru tiek veikta instalācija un konfigurēti / pārskatīti jūsu tīkla datoru ieraksti. Jums nekad nebūs jāpamet savs datora galds, lai novērotu visu savu darbinieku darbības ar datoriem un Internetā.
 
Datu glabātuve (izmantošana nav obligāta)
Datu glabātuve ir centralizēta, droša datu glabāšanas vieta, kur tiek arhivēti visi atsevišķo datoru ieraksti. Datu glabātuve apkopo un organizē ierakstus no datoriem, lai ļautu pilnvarotajiem darbiniekiem vēlāk tos pārskatīt.
 

  

Skatītājs
Skatītājs piedāvā ērtu lietotāja interfeisu, kas ļauj viegli pārlūkot Spector CNE ierakstus. Ieraksti tiek organizēti pēc darbības veida: e-pasts, čats / tūlītējie ziņojumi, taustiņsitieni, sērfošana Internetā, programmu aktivitāte un momentuzņēmumi. Skatītājs jums ļauj arī meklēt noteiktu vārdu vai frāzi Spector CNE ierakstītajos datos.

 

 Veiciet izmeklēšanu par darbiniekiem, kas tiek turēti aizdomās saistībā ar neatļautām darbībām

‘’Drošības administratoriem nepatīk par to runāt, bet viens no lielākajiem draudiem uzņēmumu datorsistēmām, tīkliem un datiem nenāk no hakeriem vai konkurentiem, bet gan no darbiniekiem...’’
-Infoweek, 2003. gada 14. aprīlis
Vai jums ir problēma ar darbiniekiem, kuri neatļauti izmanto Internetu? Jūs neesat vienīgais.
Gandrīz katram uzņēmumam, kurš saviem darbiniekiem nodrošina Interneta pieeju, pastāv problēmas ar vienu vai vairākiem darbiniekiem, kas Internetu lieto neatļauti.
Visticamāk, jums jau ir aizdomas, ka noteikti darbinieki pavada pārāk daudz laika Internetā, lapās, kas nav saistītas ar darbu. Jūs pamanāt, ka viņi ātri pārslēdzas uz citu logu, kad kāds iet garām. Jūs ievērojat, ka viņi savu darbu paveic lēnāk vai nepabeidz vispār.
Pavadīt dažas minūtes dienā, sērfojot Internetu izklaides pēc, ir viena lieta. Izniekot vairākas stundas katru dienu, sūtot personīgas vēstules, čatojot ar draugiem, iepērkoties Internetā, lasot sporta ziņas vai apmeklējot azartspēļu lapas – tas jau ir pavisam kas cits.
Ražīguma zudums var ne tikai būtiski pasliktināt jūsu uzņēmuma darbības rezultātus, bet arī izraisīt neapmierinātību citu darbinieku vidū, kuri savu darbu veic cītīgi.
Spector CNE ir īstais rīks datoru izmeklēšanas veikšanai. No vienas centralizētas atrašanās vietas jūs varat precīzi novērot, ko katrs darbinieks dara ar savu datoru.
Ar vienu klikšķi izvēlēties, ko vēlaties novērot, un Spector CNE sāk ierakstīt e-pasta vēstules, čata sarunas, tūlītējos ziņojumus, apmeklētās Interneta lapas (un to, kas tieši šajās lapās tiek darīts), veiktos taustiņsitienus un palaistās programmas.
Papildus tam, veicot ekrāna momentuzņēmumus, Spector CNE rada digitālu novērošanas ierakstu, lai jūs redzētu, tieši kādā secībā darbinieks veic visas darbības ar datoru.
Spector CNE var saglabāt ierakstus par dienām, nedēļām vai pat mēnešiem, nodrošinot, ka jūs varēsit pārskatīt visu, ko novērotais darbinieks ir darījis, taču jums nekad nevajadzēs pašam stāvēt viņam aiz muguras.

  

 Palieliniet darbinieku ražīgumu, samazinot laika izniekošanu un neatļautas darbības

Ražīgums darba vietā ir būtisks, lai samazinātu izmaksas un lietderīgi izmantotu jūsu uzņēmuma resursus. Laiks ir nauda. Katra minūte, kas tiek pavadīta bezdarbībā, negatīvi ietekmē jūsu galarezultātus.
Internets nav izņēmums. Darbinieki iznieko vērtīgo uzņēmuma laiku, apmeklējot neatļautas lapas (pornogrāfiskas, iepirkšanās, sporta, akciju tirgus, izsoļu u.tml.), sūtot un saņemot personīgas vēstules, Internetā čatojot ar draugiem vai ģimenes locekļiem, lejupielādējot pirātisku programmatūru un mūziku, un daudz ko citu...
[Attēls: Palieliniet darbinieku ražīgumu un kontrolējiet Interneta lietošanu darbā ar Spector CNE]
 
Organizācijas Gallup nesen veikta aptauja liecina, ka vidējais darbinieks pavada vairāk kā 75 minūtes dienā, izmantojot uzņēmuma datorus ar darbu nesaistītiem nolūkiem. Tas nozīmē, ka gadā uz katru darbinieku tiek zaudēti 898 Ls! Vidēja lieluma uzņēmums ar 100 darbiniekiem tādejādi var zaudēt 89 800 Ls neatļautas Interneta lietošanas dēļ (par pamatu ņemta vidējā darba alga 400 Ls).
Uzņēmumi ar attālināti strādājošiem vai neuzraudzītiem darbiniekiem ir pakļauti citam darbinieku pārkāpumu veidam – balto apkaklīšu slinkošanai. Žurnāls The Wall Street Journal nesen paziņoja, ka – saskaņā ar Personāla vadības sabiedrības datiem – 59% darbinieku melo par darbam veltīto stundu skaitu. Darbinieki arvien vairāk izmanto biroja tehniku, lai tikai izliktos strādājam. E-pasta taimeri ļauj viņiem nosūtīt vēstules, neatrodoties pie datora, savukārt tūlītējo ziņojumu programmas ir iespējams konfigurēt tā, lai izskatītos, ka darbinieks atrodas tiešsaistē.
Kontrolējot to, kā jūsu darbinieki izmanto Internetu, un nepieļaujot ar darbu nesaistītu lietošanu, jūs uzlabosiet ražīgumu un nodrošināsiet būtiskus ietaupījumus. Turklāt jūsu darbinieku pastāvīga novērošana sniegs jums vērtīgu informāciju par to, kā uzlabot viņu darba efektivitāti.
Spector CNE ir elastīgs, visaptverošs novērošanas risinājums, kas izstrādāts, lai ievērojami palielinātu darbinieku ražīgumu. Ar Spector CNE jūs varat atklāt Interneta privilēģiju ļaunprātīgu izmantošanu un nepieļaut neatļautu izmantošanu nākotnē, uzturot detalizētus ierakstus par visām ar datoru un Internetā veiktajām darbībām.
Instalējiet Spector CNE, un jau dažu minūšu laikā jūs sāksiet uzlabot sava uzņēmuma ražīgumu!
 
 


 
 Novērsiet konfidenciālas informācijas noplūdes

Uzņēmuma svarīgākie resursi ir jāaizsargā, lai nodrošinātu tā ienākumu saglabāšanu un palielināšanos. Intelektuālais īpašums, produktu projekti vai kodi, uzņēmējdarbības plāni, stratēģijas, cenas, profesionālie noslēpumi un cita uzņēmuma konfidenciālā informācija ir brīvi pieejama darbiniekiem, un tādejādi pastāv risks, ka tā var nokļūt ārpus uzņēmuma.
Vairums uzņēmumu ievieš tādus drošības līdzekļus kā ugunsmūrus, šifrēšanu, paroles, filtrēšanu, slepenības līgumus, Interneta / iekštīkla lietošanu un citus darbinieku noteikumus. Taču pat ar visiem šiem pasākumiem vairāk kā trīs ceturtdaļas uzņēmumu Amerikā atzīst, ka to konfidenciālā informācija nokļūst ārpus uzņēmuma, izraisot miljoniem dolāru lielus zaudējumus tiesu prāvās un nerealizētos ienākumos.
Pierādījumi liecina, ka darbinieki veic neatļautas darbības jebkurā organizācijā, par spīti noteikumiem un ieviestajām drošības tehnikām, taču vainīgā atklāšana un riska samazināšana vienmēr ir bijis gandrīz nepārvarams šķērslis.
Kad uzņēmumam ir nepieciešami ātri un neapstrīdami pierādījumi, palīdzēs Spector CNE. Spector CNE ir elastīgs, visaptverošs darbinieku novērošanas un uzraudzības rīks, kas paredzēts, lai ātri atklātu noteikumu pārkāpumus, samazinātu risku un nodrošinātu neatļautu darbību pierādījumus.
Spector CNE ieraksta sešus primāros datoru un Interneta aktivitātes elementus, nodrošinot, ka jums ir pilnīgi un precīzi ierakstīta visa digitālā informācija, dokumenti un korespondence. Noklikšķiniet uz jebkuru no ierakstītājiem, lai apskatītu piemēru tam, kā Spector CNE palīdzēs jums atklāt informācijas noplūdes...

 

  

 Atgūstiet svarīgu pazudušu korespondenci

Palielinoties e-pasta, čata un tūlītējo ziņojumu izmantošanai darba vietā, arvien vairāk tiek aizstātas tādas tradicionālākas saziņas metodes kā telefona sarunas un rakstiskas vēstules. Jaunie tehnikas līdzekļi ir izdarījuši apvērsumu uzņēmējdarbībā, taču vienlaikus radījuši arī jaunas problēmas.
Informācija, kas tiek saņemta un nosūtīta ar šīm jaunajām sakaru metodēm, var ļoti būtiski ietekmēt jūsu uzņēmumu. Slepenus datus, konfidenciālu klientu informāciju, lamas, tiešus draudus, noziedzīgu rīcību, apmelošanu un daudz ko citu var viegli pārsūtīt ar e-pastu, čatu un tūlītējiem ziņojumiem – gan tīši, gan netīši. Jūsu svarīgajai biznesa informācijai ejot caur šiem kanāliem, ir būtiski, lai jūsu uzņēmums būtu gatavs ierakstīt un pēc vajadzības atgūt visus digitālos datus.
Jūsu uzņēmuma digitālo sarunu un datu apmaiņas nepārtraukta ierakstīšana un arhivēšana nodrošinās, ka būsiet gatavs ātri atgūt jebkādu korespondenci, kas ir būtiska jūsu uzņēmuma darbam. Pazudušus failus, sarunas, klientu jautājumus un daudz ko citu ir iespējams viegli atgūt un pārskatīt.
Spector CNE ir pilnīgs komunikāciju atgūšanas risinājums. Visas elektroniskās apmaiņas tiek ierakstītas un arhivētas, nodrošinot jums tūlītēju piekļuvi visām e-pasta vēstulēm, čata sarunām un tūlītējiem ziņojumiem, ko nosūtījuši jūsu darbinieki.

 

  


Vairums informācijas tehnoloģiju profesionāļu tiek pakļauti nepārtrauktam spiedienam nodrošināt, lai būtu pieejami pareizie rīki, lai novērstu problēmas, samazinātu dīkstāvi un uzlabotu uzņēmuma datoru veiktspēju.
Ja jūs strādājat palīdzības dienestā, jūs zināt, ka vairums problēmu izriet no darbinieku kļūdām vai nepietiekamām zināšanām par datoriem. Taču tieši šīs problēmas var būt visgrūtāk atklāt un novērst.
Vai jums bieži nākas vaicāt…
1. Kādas programmas bija palaistas
2. Kas tieši tika darīts, pirms radās problēma?
3. Vai tikušas lejupielādētas kādas jaunas programmas vai faili?
Šāda problēmu risināšanas pieeja ne tikai aizņem daudz laika, bet vairumā gadījumu darbinieks arī nezina atbildes vai nevēlas tās atklāt, slēpjot savus nodarījumus.
Spector CNE ievērojami samazinās problēmu atklāšanai vajadzīgo laiku, palīdzot jums ātri diagnosticēt problēmu un pāriet pie tās risināšanas. Katrs dators jūsu tīklā tiek nepārtraukti ierakstīts, ļaujot palīdzības dienesta darbiniekiem ‘’redzēt’’ konkrēto brīdi, kad problēma parādījusies. Šie datoru novērošanas ieraksti var palīdzēt jums atklāt tādas biežas problēmas kā programmu konfliktus, neatļautu failu lejupielādes, neatbilstošus taustiņsitienus, arhaiskus kļūdu ziņojumus un daudz ko citu.
 
 


 
 
 Izpildiet valsts, industrijas vai institūciju atbilstības prasības

Daudzu regulatīvo institūciju noteikumi, ieskaitot Federālās Arodu komisijas drošības noteikumus, Veselības informācijas pārnesamības un atbildības aktu (HIPAA) un Gremma-Līča-Blailija aktu (GLBA), tagad nosaka, ka uzņēmumiem ir jāievieš visaptverošs informācijas drošības plāns.
HIPAA nosaka, ka veselības aprūpes institūcijām jāievieš un jāīsteno drošības pasākumi, lai nodrošinātu pacientu informācijas slepenību. Līdzīgas prasības ir arī GLBA, varas institūcijām un citiem dienestiem. Gadījumā, ja uzņēmums tās neievēro, tam tiek uzlikti sodi, tiek uzsākta tiesas prāva pret to un/vai atņemta tā licence.
[Attēls: Spector CNE droši uzglabās un aizsargās datus, lai izpildītu valsts, industrijas vai institūciju prasības.]
Nacionālā vērtspapīru tirgotāju apvienība (NASD) nosaka, ka jāsaglabā gan rakstiskā, gan elektroniskā korespondence ar klientiem. Kad jebkura brokera darbinieks vai cits pārstāvis nosūta ar darbu saistītu e-pasta vēstuli, tā ir jāsaglabā un jāuztur tādā veidā, lai tiktu apstiprināts apkopoto datu autentiskums. Tas attiecas arī uz vēstulēm, kas sūtītas no mājām, visām čata sarunām un tūlītējiem ziņojumiem.
Tādi likumi kā Sarbanesa-Okslija akts, kas pieņemts pēc Enron / Arthur Anderson skandāla, nosaka stingrus soda mērus par datu dzēšanu – arī attiecībā uz elektroniskiem datiem. Arī citi likumi prasa uzņēmumiem saglabāt elektroniskos datus, kas var būt nepieciešami revīzijām vai juridiskiem jautājumiem.
Spector CNE ir elastīgs, visaptverošs novērošanas un uzraudzības risinājums, kas ļauj jūsu uzņēmumam efektīvi nodrošināt atbilstību likumu prasībām un novērst informācijas risku, kas var radīt nopietnas finanšu un juridiskās problēmas.