Spector 360

Spector 360 ir uzņēmuma SpectorSoft pilnīgākais risinājums jūsu darbinieku uzraudzībai visā uzņēmumā – vienalga, vai tie atrodas birojā, komandējumā, vai strādā attālināti – pat tad, kad tie nav pieslēgušies uzņēmuma tīklam.

 Spector 360
ir uzņēmuma SpectorSoft pilnīgākais risinājums jūsu darbinieku uzraudzībai visā uzņēmumā – vienalga, vai tie atrodas birojā, komandējumā, vai strādā attālināti – pat tad, kad tie nav pieslēgušies uzņēmuma tīklam.
Spector 360 ieraksta jūsu darbinieku apmeklētās Interneta lapas, nosūtītās un saņemtās e-pasta vēstules, čatu un tūlītējos ziņojumus, veiktos taustiņsitienus, pārsūtītos failus, izdrukātos dokumentus un palaistās programmas. Papildus tam, ar savu unikālo novērošanas kameras tipa ierakstīšanas rīku Spector 360 jums vizuāli detalizēti parāda, tieši ko darbinieks dara.
Spector 360 ievada informāciju par jūsu darbinieku darbībām datu bāzē un piedāvā jums vairāk kā 50 iebūvētus pārskatus un neierobežotu pielāgošanu, lai sniegtu atbildes uz tādiem jautājumiem kā:
  • Kuri darbinieki pavada visvairāk laika Internetā?
  • Kuri apmeklē iepirkšanās, sporta vai pornogrāfiskas lapas?
  • Kuri darbinieki čato vai izmanto anonīmus e-pasta pakalpojumus, tādus kā Hotmail un Gmail?
  • Kuri sūta visvairāk e-pasta vēstuļu ar pielikumiem?
  • Kuri darbinieki, iespējams, neievēro informācijas konfidencialitāti, ierakstot failus noņemamos datu nesējos, piemēram, Flash atmiņā, CD vai DVD?
  • Kuri darbinieki drukā konfidenciālus dokumentus?
  • Kuri ierodas darbā ar nokavēšanos un pārāk agri aiziet? Kuriem ir visilgākie pusdienas pārtraukumi?
  • Ko darbinieki meklē Google, Yahoo, MSN un AOL meklētājos?
Papildus ziņošanai Spector 360 joprojām piedāvā arī lietotāja līmeņa izmeklēšanas rīkus, uz kuriem mūsu klienti jau ir pieraduši paļauties. Ja jūs atklājat kādu problēmu vai turat aizdomās kādu darbinieku, jūsu varat piekļūt plašākai informācijai un pārskatīt katru sīkumu par datora un Interneta izmantošanu, lai savāktu nepieciešamos pierādījumus. Detalizētības līmenis ir tik augsts, ka jūs varat redzēt, ko darbinieks dara ik sekundi.
Ar augsta līmeņa pārskatiem un grafikiem, kas palīdz jums ātri identificēt darbiniekus, kuri, visticamāk, veic jūsu uzņēmumam kaitīgas darbības, jūs varēsit veikt par šiem darbiniekiem rūpīgāku izmeklēšanu, un Spector 360 sniegs jums visu nepieciešamo informāciju, lai izdarītu visaptverošu analīzi.
Papildus tam, Spector 360 ļauj jums kontrolēt, kā jūsu darbinieki izmanto tīklu, integrējot Interneta filtrēšanu ar pasaules klases uzraudzību. Bloķējiet piekļuvi noteiktām Interneta lapām vai kategorijām, kuras uzskatāt par jūsu darba vietai nepiemērotām. Ar vairāk kā trīsdesmit iepriekš definētām tīkla filtrēšanas kategorijām Spector 360 ļauj jums novērst pārmērīgu vai neatļautu Interneta lietošanu, liekot jūsu darbiniekiem koncentrēties uz to uzdevumiem.
Mūsu klienti SpectorSoft programmatūru galvenokārt izmanto, lai atklātu neatļautu Interneta lietošanu, ražīguma problēmas, konfidenciālas informācijas noplūdes un citas neatļautas darbības, ar kurām darbinieki tos pakļauj finansiālam, juridiskam un cita veida novēršamam riskam. Vienkāršs piemērs – atrodot tikai vienu darbinieku, kurš stundu dienā pavada ar darbu nesaistītās Interneta lapās, un samazinot šo laiku līdz dažām minūtēm dienā, uzņēmumam iespējams atgūt vairāk kā 200 darba stundu gadā. Sareizinot to ar 10 darbiniekiem, gadā tiek iegūtas 2000 stundas.

SpectorSoft Interneta uzraudzības risinājumi ir kļuvuši tik populāri darba devēju vidū, ka vairāk kā 50 000 uzņēmumu izmanto SpectorSoft programmatūru, lai novērstu neatļautu Interneta lietošanu savā organizācijā, un žurnāls Inc. Magazine ir četrus gadus izvēlējis SpectorSoft kā vienu no visātrāk augošajiem privātuzņēmumiem Amerikā.
 
 
Spector 360 ļauj jums novērot, kā jūsu darbinieki lieto datorus un Internetu. Izmantojot savu datoru, ērti analizējiet tendences un statistiku, meklējiet konkrētu informāciju, veiciet izmeklēšanu un sniedziet pārskatus par konstatējumiem. Visas šīs funkcijas ir pieejamas saistībā ar šādiem notikumiem un darbībām:
[Attēls, pulksteņrādītāja virzienā sākot no Program Activity
Programmu lietošana > Meklēšana Internetā > E-pasts / Interneta pasts > Čats / tūlītējie ziņojumi > Apmeklētās Interneta lapas > Taustiņsitieni > Ekrāna momentuzņēmumi > Lietotāju aktivitāte > Failu pārsūtīšana > Tīkla izmantošana > Dokumentu izsekošana > Atslēgas vārdu brīdinājumi]
 
Ar Spector 360 jūs varat ātri novērot, kā viens vai vairāki darbinieki lieto uzņēmuma resursus, izmantojot viegli nolasāmus, intuitīvus grafikus. Analizējiet atsevišķu personu, grupu, nodaļu vai visa uzņēmuma tendences un statistiku. Jūs varat pielāgot šos grafikus savām konkrētajām vajadzībām, tādejādi uzraugot savu organizāciju vienkārši un efektīvi. Atklājiet problemātiskās vietas bez nepieciešamības veikt ilgu un apnicīgu manuālu izmeklēšanu. Ja no plašākā pārskata šķiet, ka kaut kas nav kārtībā, jūs varat attiecīgo vietu apskatīt sīkāk. Tiek piedāvāti vairāki spēcīgi un viegli lietojami rīki, lai jūs varētu izskatīt savus ierakstītos datus un atrastu konkrētu notikumu vai tendences. Jūs varat pat apskatīt ar jebkuru notikumu saistītos ekrāna momentuzņēmumus, izmantojot Spector 360 ekrāna momentuzņēmumu skatītāju ar tā vienkāršo videomagnetafona tipa vadību. Izveidojiet par saviem konstatējumiem profesionālus, pielāgojamus ziņojumus vadībai ar tikai dažiem peles klikšķiem.
 
Spector 360 ļauj jums veiksmīgi atrisināt ražīguma, ētikas, drošības un noteikumu ievērošanas problēmas, novērojot datoru un Interneta lietošanu visā jūsu organizācijā dienu un nakti, 365 dienas gadā.